cloud

Шкільна документація

Img

Ефективність документообігу

Здійснення функцій управління багато в чому залежить від впровадження строго продуманої внутришкольной інформації та звітності, єдиних форм навчально-педагогічної документації. Тільки на основі ритмічно діючої прямого і зворотного зв'язку, достовірної інформації керівники школи можуть ставити конкретні завдання, приймати правильні рішення, забезпечити їх практичну реалізацію.

img
  1. Нормативна база

    imgВiдкрити

  2. Мова освітнього процесу

    img Вiдкрити

  3. Довідка з ЄДРПОУ

    img Вiдкрити

  4. Статут школи

    img Вiдкрити

  5. Ліцензія освітньої діяльності

    img Вiдкрити

  6. Ліцензований обсяг осіб

    img Вiдкрити

Нашi досягнення

Наш навчальний заклад знаходиться на шляху постійного розвитку, ми маємо всі ресурси для реалізації поставлених державою та суспільством перед освітянами задач у сфері освіти, що передбачає поліпшення її якості, створення умов для особистого розвитку та самореалізації кожного учня, тому для нашого закладу залишається актуальною низка питань, що акумулюються в єдиній педагогічній меті: підвищення рівня якості освітніх послуг на основі креативної діяльності педагогічного колективу для формування конкурентоспроможного випускника школи в умовах модернізації освітнього простору.

У школі працює 35 активних, талановитих педагогів, від яких залежить реалізація стратегії навчання та виховання. Своїми ґрунтовними знаннями наші вчителі довели, що можуть бути керівниками районних творчих лабораторій вчителів з математики (Бичкова Л.С.), англійської мови (Дорофеєва О.О), фізики (Самойлова М.М.), зарубіжної літератури (Єрмолович Т.В).

Детальнiше

Саме творчі і обдаровані вчителі беруть активну участь у районних проектах і конкурсах з педагогічної майстерності. Так у районному конкурсі «Учитель року – 2012» Дорофеєва О.О., вчитель англійської мови посіла ІІ місце й отримала титул «Міс креативність», «Учитель року – 2013» стала переможницею конкурсу Галаєва Ю.М., вчитель музики, «Учитель року – 2014» - лауреат конкурсу Якименко Л.К., вчитель географії, «Учитель року – 2015» - лауреат конкурсу Щоголєва Л.А., «Учитель року – 2016» - лауреат конкурсу Нагорна Г.В., вчитель початкових класів. У конкурсі «Педнадія Лиманщини – 2019» найкращою стала Чорноморець О.М, вчитель початкових класів. Конкурс «Учитель року 2020» переможницею конкурсу і володаркою гран – при стала вчитель історії Щоголєва Л.А.( випускниця Олександрівської ЗОШ). У номінації «Педнадія Лиманщини – 2020» найкращим виступом здивувала вчитель інформатики та хімії, молодий спеціаліст – Ігнатьєва О.В.

Учителі школи разом із учнями є неодноразовими переможцями районних і обласних етапів конкурсу МАН ( кер. Арапанова С.Ф., Якименко Л.К., Бичкова Л.С.);

З 2014 року діти нашої школи є переможцями обласного етапу конкурсу «Мирний космос». ( Керівник команди Самойлова М.М.)

Педагогічні працівники - призери та переможці районного конкурсу освітніх ідей та технологій «Творчий пошук»: Арапанова С.Ф., Бичкова Л.С., Єрмолович Т.В., Гава Л.А., Нагорна Г.В., Тертична С.В., Соболь Т.Г, МиндрулО.О.

Щороку учні посідають призові місця у різноманітних олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Участь у міжнародному проекті Міністерства іноземних справ Естонії «Молодий та підприємливий – 2015 р» принесла перемогу освітньому закладу за кращу колективну роботу, а нагороду – інтерактивну дошку.

Одним із важливих напрямів роботи школи є створення освітнього середовища для розвитку дитини, формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, оволодіння навичками безпечного життя і поведінки.

На базі школи працює гурток карате-до «КЛУБ ТОДЕ», учасниками якого є учні школи та їх батьки. За 7 років роботи спортсмени досягли значних результатів на змаганнях. У 2015р. , 2016р., 2017р., 2018 р. вибороли золоті, срібні й бронзові медалі на обласних, Всеукраїнських, Міжнародних і Світових змаганнях і чемпіонатах з карате-до.

Ведеться активна просвітницька робота щодо безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях. Проводяться тижні безпеки, протипожежної безпеки, активно працює команда ДЮП «БЛІК», яка є неодноразовим лауреатом і переможцем районних, регіональних конкурсів і призером обласного фестивалю ДЮП, учасник Всеукраїнського фестивалю «Сімейний день надзвичайних ситуацій – 2019», має нагороди від районної служби ДСНС та подяки від головного управління ДСНС України в Одеській області.

Пріоритетним напрямком виховної роботи в школі є національно-патріотичне виховання. З метою прищеплення дітям толерантного ставлення до інших, виховання національної гідності, поваги до історичного минулого і формування свідомої громадянської позиції у навчальному закладі створено волонтерський рух, який за свою роботу неодноразово відзначений листами – подяками командування військового шпиталю м.Одеси. Активна робота ведеться зі Спілкою ветеранів Афганістану Лиманського району та Суворовського району м.Одеси. На високому рівні проходять загальношкільні заходи, в яких беруть участь учні - актори шкільного театру.

Досягнення випускників нашої школи є найкращим показником роботи педагогічного колективу.

2015 н.р – золота медаль Коваленко Альбіна

2017 н.р. – срібна медаль Ольховський Іван, який за рейтингом навчальних закладів став кращим абітурієнтом 2017 року за результатами вступних іспитів – ЗНО і І сесії.

На адресу навчального закладу щороку приходять листи-подяки за навчання і виховання наших учнів:

- від ректора Харківського національного університету внутрішніх справ щодо виховання випускника нашої школи - 2013 р. Петрашку Олександра, який був зразковим курсантом навчального закладу, а нещодавно отримав медаль за відмінне виконання посадових обов’язків;

- від ректора Одеського національного університету внутрішніх справ щодо виховання випускниці 2013р. Дубенко Ганни, яка з відзнакою закінчила вищий навчальний заклад та гідно працює на займаній посаді.

В Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст. велика увага надається співпраці з батьками, учителі-предметники, класні керівники, адміністрація школи систематично спілкуються з батьками учнів, організовують спільні заходи, свята. З метою впровадження нових підходів щодо роботи з батьками, залучення активних і творчих батьків до життя школи, впроваджено перший етап реалізації проекту «Шкільний клуб активних і творчих батьків (АТБ)».

img